Nefista Denizli (Çınar) Şubesi Açıldı

Burdur’un yerli markası Nefista, büyümeye devam ediyor. Burdur, Isparta ve Antalya illerinde toplam 6 şubede hizmet veren Nefista Çiğköfte bugün Denizli ilinin en işlek noktası Çınar Meydanı’nda 7. şubesini açtı.

2015’in ilk şubesi Denizli’de açıldı.

Nefista Denizli (Çınar) şubesinin açılışında imtiyaz sahibi Osman ERŞEN şunları kaydetti:

“2008 yılında Burdurluları etsiz çiğ köfte ile tanıştırarak bu sektöre adımımızı attık, tadımızın sevilmesi ve çevre illerden de talep gelmesiyle tadımızın ve markamızın ulusallaşma hamlesini 2012’de Nefista ismine patent alarak başlatmış olduk. Her sektörde güven önemlidir ama gıda sektöründe bu bir gömlek daha öndedir. Markayı oluştururken önce güveni koyduk terazimize sonra baharatların orantılarını. Nasıl annelerimiz geleneklerimize bağlı kalarak hazır tatlar kullanmayıp doğal malzemelerle hünerlerini sergiliyorsa biz de önce doğallık dedik ve çiğ köftemizde hiçbir katkı maddesi (et bulyon, çin tuzu, soğan tozu vb.) kullanmadan hünerimizi sergiledik. Müşterilerimiz de bunun bilincinde olarak bu tadı ve Nefista’yı sahiplendiler, bu vesileyle müşterilerimize teşekkür ediyorum. Bugün Denizli’de 7. şubemizi açtık. Yola çıkarken Burdur dışına şube açma gibi bir niyetimiz yoktu ama müşterilerimizin haklı talepleri bu özel tadı diğer şehirlere de götürme kervanımızı başlattı.”

Açılışa katılan, destek veren tüm müşterilerine ve yakınlarına teşekkürlerini ileten Osman ERŞEN, yeni şubelerin açılacağının da müjdesini verdi.

Çalışma saatleri 11:00 – 23:00

Nefista Denizli (Çınar) şubesi, diğer şubeler gibi 11:00 – 23:00 saatleri arasında, Lise Caddesi Denizli Büyükşehir Belediyesi Karşısı Denizli adresinde hizmet veriyor. Nefista’nın Denizli (Çınar) şubesine 0 258 263 6575 telefon numarasıyla da ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *